مجموعه نانو صدرا، شما را به خرید انواع نانو ذرات، نانو پودر، کود نانو به صورت کلی نانو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید نانو پودر طلا

نانو پودر طلا

طلا فلزی گران قیمت و ارزشمند است. با وجود استفاده بسیار این عنصر در صنایع مختلف پیشنهاد می شود نوع نانو پودر آن را استفاده کنید. قیمت خرید نانو پودر طلا با توجه به کارایی و تسریع روند کار، مناسب است.

از گذشته تا به امروز، بشر به دنبال کشف منابع ارزشمند طبیعی بوده است. پیدا کردن گنج شغلی بود که در گذشته میان مردم دنیا اهمیت داشت. یکی از منابع طبیعی مورد توجه انسان فلزات بودند.
فلزات در هر چیزی کاربرد داشتند. ساخت خانه، کارخانه، زیور آلات و پول، ابزار جنگ و… با فلزات انجام می شد. رفته رفته علم پیشرفت کرد و تقریبا در همه جای دنیا، فلزات همه گیر شدند و دیگر مانند گذشته مردم به دنبال گنج نیستند.
یکی از ارزشمند ترین فلزات در جهان، طلاست. این عنصر زرد رنگ و خوش قیمت در هر جایی یافت می شود. صنایع مختلفی از طلا استفاده می کنند. اگر در تکنولوژی تحقیقی کرده باشید می دانید که طلا فقط در زیور آلات کاربرد ندارد.
از آنجا که طلا نیمه رساناست در تولید انواع قطعات الکترونیکی مثل چیپ های پردازشی و… از آن بسیار استفاده می کنند.

نانو پودر طلا

نانو پودر طلا چیست؟

نانو پودر طلا، یک تکنولوژی و ماده جدید می باشد که جای طلا را در صنعت گرفته است. این پودر، بخاطر فعل و انفعالاتی که روی آن انجام شده دارای خواص چند برابر بیشتر از طلا می باشد.

بخاطر این ویژگی ها می توان از آن در اندازه ی کمتری نسبت به طلا استفاده کرد.

نانو پودر طلا

مهم ترین کاربرد های نانو پودر طلا

  • تولید ملزومات آرایشی بهداشتی
  • استفاده به عنوان داروی ایدز در برخی کشورها
  • ساخت قطعات الکترونیکی

نانو پودر طلا

فروش نانو پودر طلا

خوشبختانه به لطف تولید داخلی، این محصول در ایران به فروش می رسد و به راحتی قابل دسترس است. نانو. پودر طلای تولید داخل قطعا کیفیت بالایی دارد چرا که مصرف کنندگان از آن استقبال خوبی کرده اند.

قیمت نانو پودر طلا

قیمت نانو پودر طلا در کشورمان، مناسب بودجه مردم ایران است. تولید کنندگان قبل از هر چیز به کمک به چرخه صنعت و تولیدات جدید فکر می کنند و کمک می کنند تا نانو پودر طلای خود را به بهترین قیمت ارائه کنند. پکهای نانو طلا از 0.1 گرم با قیمت 500 هزار تومان شروع می شود.

امید رحمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه نانو صدرا، شما را به خرید انواع نانو ذرات، نانو پودر، کود نانو به صورت کلی نانو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید