مجموعه نانو صدرا، شما را به خرید انواع نانو ذرات، نانو پودر، کود نانو به صورت کلی نانو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش کلی نانو سیال آلومینا

پخش کلی نانو سیال آلومینا بسیار راحت است فروش نانو سیال روش های زیادی دارد شرکت فروش نانو ان را در اختیار همه قرار داده ات در ادامه به منظور از نانو سیال آلومینا می پردازیم. یکی از مزایای نانوسیال این می باشد که زمان های گذشته انواعی ذرات با اندازه‌های میکرومتری به این محصول جهت پایداری لازم می افزودند. ولی این محصول قدرت سوسپانسیون را نداشته و به سرعت ته نشین میشد این امر هم باعث می شد که مسیر عبور مواد سیال به سرعت اشغال و مسدود گردد.

پخش کلی نانو سیال آلومینا

منظور از نانو سیال آلومینا

منظور از نانو سیال آلومینا ولی امروزه از ذرات با اندازه نانو به این محصول اضافه می‌کنند این ذرات نه تنها مقاومت بالایی دارند بلکه می‌توانند ته نشین شدن سریع و گرفتگی مجاری را به حداقل برسانند. پخش عمده نانوسیال با بهترین کیفیت از مراکز تولید به مراکز فروشگاهی صورت می پذیرد. با استفاده از فناوری های صورت گرفته نانوسیال جدید بسیار کوچک می باشد، یعنی در حد نانومتر تولید می‌شوند در کاربردهای صنعتی گاهی این ذرات با اندازه های ۱ تا ۱۰۰ نانو تولید می شوند.

و طبق نیاز مورد استفاده قرار می گیرند. تولید نانوسیال توسط شرکت‌های دانش‌بنیان صورت می پذیرد که علاوه بر پایداری بالایی که دارد کم هزینه میباشد. خرید نانو سیال به صورت عمده بهتر است چرا که در این صورت هزینه کمتری را برای شما در بر دارد پس بهتر است برای خرید، محصول نام برده را به صورت عمده خریداری کنید تا هم از هزینه کمتری برخوردار باشد و هم مقدار کافی را خریداری کرده باشید..

کاربرد نانو سیال آلومینا چیست

کاربرد نانو سیال آلومینا چیست لکه بر نانو با فرمولاسیونی بسیار قدرتمند در خدمت همه است که یکی از بهترین لکه بر برای سطوح می‌باشد.که یکی قدرت پاک کنندگی بالایی دارد و در ساختمان بیشترین کاربرد را دارد. این محصول بدون رغیب است و فقط کافیست یکبار امتحان کنید.

رو روی کاشی و حتی موزائیک هایی که چرب و کدر و مات شده بریزید و بعد از چند ثانیه خواهید دید که چگونه برق میزند. کاربردهای ساختمانی نانو مدیا کلیر وان سی شامل موارد زیر میباشد.

لکه بر روغن های آشپزخانه ای تمیزکننده ظروف آشپزخانه ای تمیزکننده و براقیت کاشی و سرامیک لوله بازکن قوی مخصوص فاضلاب کاربردهای صنعتی لکه بر روغن های آشپزخانه های صنعتی از بین بردن لکه های سیمانی مناسب برای راهروهای نیروگاهی مخصوص سرویس های بهداشتیسیکاملا گیاهی است و قابل شستن با دست، کاملا بی خطر، قابل ترکیب با چهار لیتر اب در هر یک لیتر، مناسب برای مکانهای عمومی، لکه بر کاشی، مناسب برای باز کن فاضلاب و سینگ، بی بو، مناسب برای نما ساختمان، فقط در ۱۵ ثانیه لکه را از بین میبرد.

شرکت فروش نانو سیال آلومینا

شرکت فروش نانو سیال آلومینا ذرات فلزی که اندازه آن از ۱ تا ۱۰۰ نانومتر می باشد، نانوسیال مس گویند. این محصول مانند آب، اتیلن گلیکول، اکسید مس، اکسید آلومینیوم از رسانایی بالایی برخوردار هستند. محصول نامبرده کاربردهای زیادی دارد.

یکی از مهمترین این موارد این است که سیستم خنک کاری می باشد. و مانند یک مبدل حرارتی بین سیال های خنک کننده و هوا عمل می کنند به عبارت دیگر هوا را جابه جا می کنند. زیاد شدن انتقال حرارت نانوسیال ها نسبت به آب خالص می باشد، و با زیاد شدن ضریب انتقال حرارت هم افزایش می‌یابد. انتقال نانو سیال ها به دو صورت انجام می شود، که یک دیده گاه آن به صورت همگن می باشد. در این مورد نانو ذرات اجازه حرکت را به سیال پایه نمی‌دهند. د

ر این مورد تأثیر تغییر خواص ترموفیزیکی در اثر وجود نانوذرات در انتقال حرارت مورد بررسی قرار می‌گیرد. این حالت یک حالت معمولی می باشد. در دیدگاه دوم نانو سیال به عنوان یک سیال دو فازی به عبارت دیگر جامد و مایع در نظر گرفته می‌شود. در این نمونه فشار وارد شده بر آن مکان امکان لرزش نسبت سیال پایه را دارد. و در این نمونه انتقال چشمگیر ضریب انتقال حرارت مشاهده شده است. لرزش نانوذرات در دیدگاه اول باعث ناهنجاری دراین نانوسیال ها میشوند..

امید رحمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه نانو صدرا، شما را به خرید انواع نانو ذرات، نانو پودر، کود نانو به صورت کلی نانو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید