مجموعه نانو صدرا، شما را به خرید انواع نانو ذرات، نانو پودر، کود نانو به صورت کلی نانو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نانو کود ارگانیک فروش عمده

یکی از مهم تری مواردی که برای کشاورزان اهمیت فوق العاده ای دارد این است که محصولات کشت شده خود را با استفاده از کودهایی که قدرت اثرگذاری بالایی دارند نگهداری کرده و آن ها را از معرض انواع آفت ها و عوامل آسیب رسان محافظت نمایند. به همین سبب است که نانو کود فروش عمده و جزئی آن در کشورمان رونق فراوانی دارد و به صورت ارگانیک و با قیمت مناسب در دسترس کشاورزان قرار می گیرد.

نانو کود ارگانیک فروش عمده

چگونگی تولید نانو کود ارگانیک

چگونگی تولید نانو کود ارگانیکمحققان می گویند انواع کودهای شیمیایی که کشاورزان برای تولید محصولات خود از آن استفاده می کنند، با وجود این که می توانند به بهترین شکل ممکن انواع آفت ها و موارد آسیب رسان را در محصولات کشاورزی از بین ببرند، اما در طول مدت زمان طولانی اثر مخربی بر روی محیط زیست می گذارند و به همین سبب در بسیاری از کشورها استفاده از آن ممنوع شده و به جای آن نانو کود ارگانیک تولید شده و به بازار ارائه گردیده است.
جای بسی خوشحالی ست که دانشمندان و محققان ایرانی نیز با استفاده از دانش روز جهانی و فرمولاسیونی که در این زمینه وجود دارد، اقدام به تولید بهترین نانو کود کشاورزی نموده اند.
مواد اولیه ای که برای تولید این محصول مورد استفاده قرار می گیرد کودهای طبیعی دامی و مرغی است که کاملاً ارگانیک بوده، به بهترین شکل ممکن نیازهای گیاهان و بذرها را برآورده کرده و همچنین برای محیط زیست هیچ گونه آسیبی را به وجود نمی آورند.

اهمیت استفاده از نانو کود در کشاورزی

این روزها اهمیت استفاده از نانو کود در کشاورزی بر هیچ کسی پوشیده نیست و بسیاری از کشاورزان برای از بین بردن آفت ها و عوامل آسیب رسانی که ممکن است در خاک وجود داشته باشند به جای استفاده از کودهای شیمایی و کامپوست روی به مصرف انواع نانو کود آورده اند.
از جمله مهمی ترین ویژگی هایی که این کودها از آن برخوردار می باشند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این کودها به سرعت در خاک تجزیه شده و در دسترس گیاه قرار می گیرند و هیچ کدام از قسمت های آن هدر نمی رود.
  • به علت این که هیچ گونه مواد شیمایی درون آن ها وجود دارد، اثر مخربی بر روی محیط زیست ندارند.
  • نانو کودها کیفیت محصولات را بسیار افزایش داده و موجب بالا رفتن وزن میوه ها می شوند.
  • طعم و مزه سبزیجات و میوه هایی که با استفاده از نانو کودهای ارگانیک به دست آمده اند، بسیار عالی و طبیعی می باشد.
  • نانو کودهای ارگانیک مقاومت گیاهان را در برابر سرما افزایش داده و در هنگامی که هوا به صورت ناگهانی سرد می شود، استقامت گیاهان را چند برابر می نماید.
  • این کود بسیار عالی و بی نظیر، ریشه گیاهان را تقویت کرده و موجب می شود که هر نوع آفت و عامل آسیب رسانی نتواند به ریشه آن صدمه وارد کرده و آن را از بین ببرد.

فواید جایگزینی نانو کود بجای کود سنتی

فواید جایگزینی نانو کود بجای کود سنتیاین روزها شاهد این موضوع هستیم که بسیاری از کشاورزان و باغداران استفاده از نانو کود را جایگزین کودهای سنتی نموده و از اثرات شگفت انگیز آن برخوردار شده اند؛ یکی از مهم ترین فواید نانو کود این است که با قدرت فراوانی که در ساختار آن وجود دارد، به بهترین شکل ممکن موجب جذب مواد مغذی موجود در خاک برای گیاهان و بذرها شده و میزان رشد آن ها را افزایش می دهد.
کودهای سنتی از این توانایی که بتوانند از گیاهان در برابر حوادث غیر مترقبه ای مانند سرما زدگی و یا خشک سالی حفاظت کنند نداشتند، اما نانو کود به بهترین شکل ممکن به عمق ریشه و ساختار گیاه نفوذ کرده و استقامت آن را دو چندان می نماید.
این کودها قبل از این که به صورت انبوه تولید شده و وارد بازار شوند، بارها و بارها تحت آزمایش قرار گرفته اند و در نهایت تمامی محققان به این نتیجه رسیده اند که استفاده از آن نه تنها هیچ گونه اثرات منفی برای گیاهان، نهال ها و بذرهایی که در دل خاک کاشته شده اند در بر ندارد، بلکه می تواند توانایی و قدرت گیاهان را به میزان دو برابر افزایش داده و خیال کشاورزان را از جهت حفظ سلامتی آن ها در برابر آسیب های مختلف راحت کنند. 
خوشبختانه بسیاری از تولید کنندگان کودهای کشاورزی، از تولید نانو کود در ایران استقبال فراوانی کردند و همین امر منجر به تولید انبوه آن در کشور شده و تحول عظیمی را در صنعت کشاورزی به وجود آورده است.

فروش عمده نانو کود ارگانیک

به سبب این که کشاورزان روز به روز که می گذرد از اثرات شگفت انگیز نانو کود ارگانیک بر روی محصولاتشان مطلع می شوند، فروش عمده آن نیز از رونق فراوانی برخوردار می گردد و با گذر زمان شاهد این موضوع هستیم که استفاده از این نوع کودها جایگزین کودهای شیمایی و سنتی می گردند که سال هاست مورد استفاده قرار می گرفتند و این روزها در برابر نانو کود، قدرت و کارایی کمتری دارند.

همانگونه که اشاره کردیم، در فراید تولید نانو کود از هیچ گونه مواد شیمایی استفاده نشده است و این موضوع خبر بسیار خوبی برای محیط زیست می باشد که هر ساله به سبب استفاده از کودهای شیمایی در فرایند تولید محصولات کشاورزی، بسیار آسیب می دید؛ همچنین این کود از مواد کاملاً طبیعی به دست آمده است و در هنگام مصرف میوه ها و سبزیجاتی که به این روش تولید شده اند، به بهترین شکل ممکن می توان مزه و طعم خوش آن ها را احساس کرد و از تمامی مواهب موجود در آن ها برخوردار شد.
از جمله مهم ترین درختانی که در ایران این کود بر روی آن ها آزمایش شده و نتیجه ای کاملاً عالی و مثبت به دست آمده است درختان گردو، پسته و انگور می باشند که نه تنها استقامت آن ها در برابر تمامی عوامل بیماری زا افزایش یافته است، بلکه دانه های آن ها درشت تر بوده و از طعم خوشی برخوردار می باشند و همین موضوع موجب پر رنگ تر شدن این کودها در هنگام کاشت بسیاری از محصولات کشاورزی گردیده و رونق فروش آن را افزایش داده است.

یکی از مهم ترین مسائلی که برای هر کشاورزی وجود دارد این است که پس از کاشتن بذرها در دل زمین، بتوانند به بهترین شکل ممکن تا زمان به ثمر رسیدن آن ها، مراقبت های لازم را انجام داده تا کوچکترین مشکلی برای آن ها به وجود نیاید و خوشبختانه نانو کود ارگانیک در این مسیر به آن ها یاری می رساند.

امید رحمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه نانو صدرا، شما را به خرید انواع نانو ذرات، نانو پودر، کود نانو به صورت کلی نانو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید