مجموعه نانو صدرا، شما را به خرید انواع نانو ذرات، نانو پودر، کود نانو به صورت کلی نانو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست قیمت نانو الیاف کربنی در بازار تهران

نانو الیاف کربنی ساختار های استوانه با لایه گرافن  است که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت نانو الیاف کربنی در بازار تهران به طور نوسان داری در حال تغییر هست به همین دلیل نیاز است از طریق منابع معتبر قیمت نهایی را مطلع شد.

لیست قیمت نانو الیاف کربنی در بازار تهران

نانو الیاف کربنی ساخت کشور ایران با قیمت مناسب

نانو الیاف کربنی ساخت کشور ایران با قیمت مناسبتولید نانو الیاف ها به عنوان یک فناوری جدید رونق بسیاری گرفته است. مواد مختلفی برای تولید نانو الیاف ها به کار گرفته می شود. به منظور توسعه خط های تولیدی در صنایع مختلف ورود مواد نانو از استقبال زیادی برخوردار است.

نانو الیاف ها رشته های بسیار نازکی هستند که به طور کلی به دسته تقسیم می شوند:

 1. نانو الیاف کربنی
 2. نانو الیاف معدنی
 3. نانو الیاف پلمیری

روش الکتروریسی یکی از روش های مهمی است که برای  تولید نانو الیاف ها استفاده می شود. این روش نسبت به روش های دیگر خاص و جالب است که قادر است مواد پلمیری بسیاری را به نانو الیاف ها تبدیل کند.

نانو الیاف های تولید شده می توانند به شکل های مختلفی در آیند مثل نخ، پارچه و حتی ساختار سه بعدی گرفتن، به همین دلیل دامنه استفاده مختلفی دارند. گاه ممکن است از نانو الیاف ها در حوزه پزشکی استفاده گردد و گاهی در تولید انرژی از آن بهره برد.

فروشندگان بهترین نانو الیاف سلولزی ارزان قیمت

فروشندگان بهترین نانو الیاف سلولزی ارزان قیمتهمان طور که اشاره کردیم از نانو الیاف کربنی در صنایع مختلف می توان استفاده کرد و درصنایع مختلف به عنوان مواد اصلی از آن بهره برده می شود. برای نمونه:

 • در فیلتراسیون جداسازی ذرات از مایع و گاز.
 • استفاده جهت کاربرد الکترونیکی و نور
 • برای تولید لباس های ضد گلوله 
 • صنعت ساخت و ساز
 • در کشاورزی به عنوان کود
 • به عنوان غذای طیور
 • در صنایع غذایی
 • صنایع داروسازی

و کاربرد های بسیار دیگری که این ماده به همراه دارد. در ادامه نحوه بهره بری در صنعت های مختلف را توضیح خواهیم داد. در این قیمت شاید بهتر باشد به دو مورد از موارد مصرفی آن اشاره کنیم.

یکی از کاربرد های اصلی فیلتراسیون در مهندسی است و برای آن که کانال های ورود و ساخت فیلتر ها مطابق با ذراتی که باید گرفته شود و جداسازی صورت بگیرد نیاز از از الیاف هایی با قطر بسیار کم و ظریف استفاده کنند که نانو الیاف سلولز انتخاب مناسبی برای این استفاده هستند.

لباس های ضدگلوله جنگی توسط این الیاف ها ساخته می شود. این لباس ها به دلیل حفاظت از سربازان و زنده ماندن ها نیاز به استفاده از الیاف های با بازدهی بالا هستند، همچنین به دلیل خاصیت جذب این الیاف ها در ساخت ماسک های شیمیایی جهت تفکیک مواد سمی از ذرات هوا و جذب آن ها برای ممانعت از ورود به مجرای تنفسی از دیگر موارد مهم استفاده است.

از جانبی دیگر به دلیل داشتن این ویژگی که جذب خوبی در نویز ها دارند در هواپیما ها کاربرد مهمی دارد.

تولید نانو با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت

تولید نانو با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمتیکی از کاربرد های مهم برای ساخت نانو آمریکایی استفاده به عنوان کود در حوزه کشاورزی است. اما اینکه افزودن این کود به خاک چه اثری می گذارد و چه فوایدی دارد در زیر به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم:

 • قلیایی بودن خاک به گیاه کمک می کند تا بتواند ریز مغذی های موجود در خاک را که در آب حل می شوند را جذب کند،و به قلیایی شدن خاک کمک می کند.
 • کمک به ایجاد فضای تنفسی مناسب برای گیاهان.
 • منجر به کاهش اسیدی بودن خاک می گردد.

همان طور که مطالعه کردید متوجه کاربرد نانوالیاف کربنی شدیم که در رشد محصولات بسیار مهم هستند.

به دلیل افزایش باران های اسیدی در چند سال اخیر استفاده از کود های ساخته شده از نانو الیاف ها برای خاک و کم کردن حالت اسیدی آن بسیار کمک کننده هستند.

میزان افزودن کود های نباید متناسب با نیاز خاک باشد.

مشخصات عمده نانو الیاف کربنی درجه یک

مشخصات عمده نانو الیاف کربنی درجه یکیکی از ویژگی های اصلی نانو الیاف ها استحکام آن ها است به همین دلیل استفاده از آن ها به عنوان مواد اولیه در صنایع مختلف بسیار حائز اهمیت است.

از جانبی دیگر وزن نانو الیاف ها کم و استفاده از آن به عنوان یک ماده اولیه با کمترین هزینه صورت می گیرد. نانو الیاف ها از چگالی کمی برخوردارند.

هر چه قطر نانو الیاف کم تر باشد به مراتب انعطاف پذیری بیش تری خواهد داشت و به دنبال آن استحکام و کارایی مکانیکی آن بالا می رود و هنگام استفاده مقاوم تر خواهند بود.

نانو الیاف ها زیر 1 میکرومتر قطر دارند در حالی که این میزان برای میکرو الیاف ها بین 1 تا 3 میکرومتر می باشد. این نشان دهنده آن است که نانو الیاف ها به دلیل قطر کم تر از استحکام و انعطاف پذیری بیش تری برخوردارند.

لیست قیمت بهترین نانو آمریکایی در سال 98

لیست قیمت بهترین نانو آمریکایی در سال 98جالب است بدانیم یکی از کاربرد های نانو الیاف کربن در تولید نخ است. به این صورت که از طریف روش الکتروریسی نانو الیاف پلیمری برش می خورد و بعد از منظم شدن از طریق تاب خوردن با حرارت دیدن به الیاف کربنی تبدیل می شود.

به طور کلی پژوهش های زیادی به روی فناوری نانو و تولید نانو الیاف های کربنی و چگونگی استفاده از آن در صنایع مختلف صورت گرفته است. نتایج جالب و شگفت انگیزی از این پژوهش ها به دست آمده است که تایید کننده استفاده و توسعه آن در کشور است.

نحوه تولید الیاف های کربنی بر قیمت روز نانو اثر می گذارد.

شرکت تولید کننده نانو الیاف کربنی مرغوب

شرکت تولید کننده نانو الیاف کربنی مرغوبگفتیم که نانو الیاف های کربنی دارای قطر های مختلفی هستند که میزان قطر به کاربرد آن ها اثر  می گذارد و در صنایعی که استفاده از نانو الیاف با قطر کم مناسب است از این نوع و در صنایعی که استفاده از قطر های بیش تر آن بهینه است آن نوع انتخاب می شود.

نانو الیاف کربنی علاوه بر خصوصیاتی که الیاف های نانو دارا هستند خاصیت حرارتی، الکتریکی و مکانیکی خوبی دارد و این خواص روز به روز موارد استفاده آن را و کاربردی بودن آن را افزایش می دهند.

صادرات مرغوب ترین نانو به کشور های عربی

صادرات مرغوب ترین نانو به کشور های عربیصادرات به کشور های دیگر برای توسعه خط های تولید نانو الیاف کربنی ارزان کمک کننده است. کشور های عربی یکی از بازار های متقاضی برای خرید و سپس فروش عمده نانو هستند.

امروزه استفاده از نانو الیاف همه گیر شده است و روز به روز سعی در ورود آن به خط های تولید محصولات مختلف دارند.

استفاده از نانو الیاف یک فناوری همگانی در سر تا سر دنیا است که آزمایشگاه های تخصصی جهت انجام پژوهش های بیش تر درباره مواد نانو تاسیس می شود و مشغول به فعالیت می گردند.

به عنوان فروشنده نانو الیاف ها از طریق سایت آماده عرضه به صورت عمده می باشیم.

امید رحمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه نانو صدرا، شما را به خرید انواع نانو ذرات، نانو پودر، کود نانو به صورت کلی نانو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید