مجموعه نانو صدرا، شما را به خرید انواع نانو ذرات، نانو پودر، کود نانو به صورت کلی نانو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت نانو سلولز در نمایندگی های پخش

قیمت نانو سلولز در نمایندگی های پخش مختلف است و بستگی به نوع این محصول و همچنین سایزبندی آن دارد. نانو سلولز از ترکیب نانو با سلولز به دست می آید و کاربرد آن در دستگاه های پزشکی می باشد. این محصول از ترکیب سلولز با رگه های چند میلیمتیر نانو تولید می شود.  این محصول انواع مختلفی دارد که هر کدام از ترکیب نانو سلولز با محصولات جدید ساخته می شود. با توجه به نیاز شرکت های تولید دارو و یا مواد بهداشتی به این محصول شرکت های تولیدی سعی می کنند که با دانش امروز به تولید این محصولات اقدام کنند. 

قیمت نانو سلولز در نمایندگی های پخش

بزرگترین شرکت تولید کننده نانو سلولز در ایران

بزرگترین شرکت تولید کننده نانو سلولز در ایرانبزرگترین شرکت تولید کننده نانو سلولز در ایران مشغول به فعالیت است. در این شرکت با مواد درجه یک و با کمک دستگاه های مدرن و پیشرفته اقدام به تولید این محصول و فرآورده های آن می کنند. متخصصان و پژوهشگران ما سعی می کنند که بهترین محصولات را تولید کنند که از نظر کیفی در سطح بالایی قرار داشته باشد و منطبق با استانداردهای روز دنیا باشد. 

نیاز بی رویه صنعت بهداشت کشور به این محصول باعث شده است که شرکت های زیادی به تولید این محصول و فرآورده های آن اقدام کنند. هر چند نمونه های وارداتی دارای کیفیت بالاتری می باشند اما قیمت آن ها هم گران تر شده است و سال های قبل و امسال با شدت گرفتن تحریم ها شرکت های بیشتری سعی در تولید این محصول و خودکفایی کشور دارند. 

لیست قیمت انواع نانو سلولز در بازار

لیست قیمت انواع نانو سلولز در بازارلیست قیمت انواع نانو سلولز در بازار متفاوت است و بستگی به نوع استفاده این محصولات و نیز موادی که در تولید این محصول به کار می رود دارد. نانو فیبر سلولز مدل های مختلفی دارد از نانو فیبر الیافی و یا ناو فیبر سلولز باکتریایی و غیره که با توجه به نیاز مشتریان تولید و ارائه می گردد. 

برای مطلع شدن از قیمت نهایی این محصولات با توجه به نیاز خود می توانید به سایت مراجعه کنید. در این سایت شماره تلفن هایی قرار داده شده است که شما می توانید به این شماره ها با تولید کننده نانو ذرات تماس بگیریند و از نحوه ی ارائه و قیمت ها ی آن باخبر شوید. 

فروش عمده نانو فیبر سلولز با شرایط ویژه

فروش عمده نانو فیبر سلولز با شرایط ویژهفروش عمده نانو فیبر سلولز با شرایط ویژه از طریق مراکز فروش و یا شرکت های تولیدی و همچنین به صورت اینترنتی انجام می پذیرد. خریداران مراکز دارو سازی و یا مراکز بهداشتی می باشند که این محصولات را به صورت عمده ای می خرند و با آن مواد مورد نیاز را تولید می کنند. این محصولات از نوع درجه یک می باشند که برای تولید انواع محصولاتی که در تولیدات بهداشتی کاربرد دارند و یا دستگاه های مدرن و پیشرفته مورد استفاده قرار می گیرد. 

خریداران اغلب صنایع پزشکی می باشند که قراردادهایی برای خرید با این مراکز تولیدی امضاء کرده اند و متناسب با نیاز خود اقدام به خرید می کنند این شرکت ها هم شرایط ویژه ای را برای خریداران در نظر می گیرند از جمله تخفیف های ویژه، ارسال رایگان و تضمین کالا بعد از فروش که هم در جهت جذب مشتری صورت می پذیرد. فروش نانو سلولز از طریق فروشگاه های اینترنتی باصرفه تر است. 

کاربرد های پزشکی و بهداشتی نانو سلولز

کاربرد های پزشکی و بهداشتی نانو سلولزکاربردهای پزشکی و بهداشتی نانو سلولز بسیار زیاد است. این محصولات در شرکت های تولیدکننده مواد بهداشتی و حتی شرکت های داروسازی کاربرد دارند. نانو سلولز برای پوشش زخم های روی بدن و همچنین داروسازی از نانو سلولز باکتریایی استفاده می شود. در صنایع بهداشتی و آرایشی هم از این محصولات استفاده می کنند. 

کاربرد نانو ذرات در صنایع غذایی، کاغذ و مقوا و ناکامپوزیت ها و همچنین صنایع آرایشی و بهداشتی و چوب و خودرو سازی است. این محصول جایگزین مناسبی برای نفت و اقلام نفتی است و در طبیعت تجدیدپذیر می باشد. دانشمندان زیادی بر روی خواص نانو سلولز فعالیت می کنند و امروزه در حال پیدا کردن کاربردهای دیگر این محصولات در صنایع دیگر تولیدی می باشند. 

عرضه جدیدترین محصولات نانو با قیمت مناسب

عرضه جدیدترین محصولات نانو با قیمت مناسبعرضه جدیدترین محصولات نانو با قیمت مناسب از طریق شرکت ها صورت می پذیرد. این شرکت های تحقیقاتی و پژوهشی این محصول را با مواد درجه یک و با استفاده از دستگاه های مدرن و پیشرفته تولید می کنند و به بازار عرضه می کنند. مواد اولیه ی این محصول در ایران بسیار زیاد است و همین کار این شرکت ها را آسان تر کرده است.

این محصول در انواع متعدد ساخته می شود به عنوان مثال الیاف نانو سلولز برای ساخت چوب و در صنایع کاغذ سازی به کار می رود و نیز نانو سلولز باکتریایی برای درست کردن مواد شیمایی و بهداشتی کاربرد دارد. خرید نانو سلولز به صورت مستقیم از طریق مراجعه به شرکت های سازنده صورت می پذیرد.

خریداران سعی می کنند که به صورت عمده ای این محصولات را خریداری کنند، خرید به صورت عمده ای هم برای فروشنده و هم برای خریدار باصرفه تر خواهد بود و قیمت محصولات پایین تر می آید. نانو ذرات مس هم نوع دیگری از این محصولات می باشند که در شرکت های تحقیقاتی ایرانی ساخته می شود. این محصول به صورت طبیعی از مس گرفته می شود و یا این که در شرکت ها به کمک پژوهشگران از ترکیب مواد شیمیایی به دست می آید. این محصول در صنایع تولیدی کشور نقش فراوانی دارد. 

کارخانه تولید تجاری نانو سلولز در هلند

کارخانه تولید تجاری نانو سلولز در هلندکارخانه تولید تجاری نانو سلولز در هند محصولات خود را با مواد درجه یک و با استفاده از دستگاه های مدرن تهیه می کند. این شرکت محصولات خود را علاوه بر تامین نیازهای داخلی به دیگر کشورها از جمله ایران هم وارد می کند. این محصولات در کیفیت های عالی تولید شده اند و مشتریان زیادی هم در داخل ایران دارند. 

شرکت های بزرگ دارو سازی و یا شرکت های بزرگ صنایع بهداشتی و دارویی از جمله خریداران آن می باشند. واردات این محصول به کمک شرکت های بازرگانی صورت می پذیرد. این شرکت ها انواع نانو سلولز را که در این کارخانه ها تولید می شود را به داخل ایران وارد می کنند و در کنار محصولات ایرانی می فروشند. 

قیمت نانو ذرات وارداتی نسبت به نمونه هایی که در داخل ایران تولید می شود بسیار زیاد است و می تون هزینه ی گمرک و همچنین تحولات بازار ارز را نیز علت تغییر قیمت ها به شمار آورد با این حال این محصولات هم مشتریان خاص خودشان را در داخل ایران دارند. 

امید رحمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه نانو صدرا، شما را به خرید انواع نانو ذرات، نانو پودر، کود نانو به صورت کلی نانو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید