مجموعه نانو صدرا، شما را به خرید انواع نانو ذرات، نانو پودر، کود نانو به صورت کلی نانو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فروش نانو ذرات اکسید روی

تولید کننده های زیادی به عرضه و فروش نانو ذرات اکسید روی می پردازند به طوری که در کیفیت های متنوعی است و هر چه از مرغوبیت بیشتری بر خوردار باشد، در نتیجه در قیمت آن تاثیر زیادی می گذارد و هم چنین نوسان های بازار نیز در نرخ تعیین شده بر روی آن موثر خواهد بود.

هم چنین در صنعت پزشکی امروزه از نانو ذرات اکسید روی برای افرادی که دچار زخم شده اند از این ماده می توان برای پانسمان آن ها استفاده کرد که جهت ترمیم آن ها مورد استفاده قرار می گیرد و به همین دلیل قیمت فروش آن ها نیز بسته به کاربردشان تعیین می گردد.

قیمت فروش نانو ذرات اکسید روی

کاربرد نانو ذرات اکسید روی در پزشکی

کاربرد نانو ذرات اکسید روی در پزشکی امروزه کارخانه های زیادی در شهر های مختلف کشور وجود دارد به به تولید نانو ذرات اکسید روی طی فرایند ها و مرحله های متنوع و با استفاده دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته صنعتی می پردازد به طوری که در انواع زیادی بوده که دارای کارایی و کاربرد های گوناگونی خواهد بود.

شرکت ها نانو ذرات اکسید روی را با استفاده از فرایند ها و فرمولاسیون پیچیده ای به دست می آورند که این کار در آزمایشگاه های صنعتی انجام می شود به طوری که در مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد که یکی از مهم ترین آن ها می توان به کاربرد آن در صنعت پزشکی اشاره کرد.

باید توجه داشت که ساختار و تولید نانو اکسید روی به صورتی است که دارای دو ساختار کریستالی است که می توان به شش وجهی و مکعبی آن ها اشاره کرد که از آن ها به صورت گسترده در صنایع مختلف از جمله پزشکی انجام می شود.

از جمله مهم ترین کاربرد های نانو ذرات در صنعت پزشکی می توان به خواص آنتی باکتریال آن ها اشاره کرد که دارای خاصیت ضد باکتریایی هستند که دارای خواص ضد اشعه، فرا بنفش، برای درمان بیماری های سرطانی و مشکلات پوستی استفاده خواهد شد.

تولید نانو ذره اکسید روی به روش سبز

تولید نانو ذره اکسید روی به روش سبز در صنعت سنتز نانو ذرات اکسید رپی به روش سبز یکی از عوامل بسیار مهم و تاثیر گذار بوده به طوری که از آن ها به صورت گسترده در پزشکی و برای درمان بسیاری از بیماری های پوستی و سرطان استفاده خواهد شد که دارای ویژگی های حرارتی، نوری و الکتریکی منحصر به فردی خواهد بود.

باید توجه داشت که تولید نانو ذره اکسید روی به روش سبز از طریق عصاره گیاه سرخ به دست می آید که نسبت به حلال های دیگه بسیار کم هزینه تر خواهد بود که به عنوان یک عامل پایدار کننده و کاهنده مورد استفاده قرار خواهد گرفت که در صنعت کاربرد خواهد داشت.

امید رحمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه نانو صدرا، شما را به خرید انواع نانو ذرات، نانو پودر، کود نانو به صورت کلی نانو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید