مجموعه نانو صدرا، شما را به خرید انواع نانو ذرات، نانو پودر، کود نانو به صورت کلی نانو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انواع نانو ذرات کلوئیدی نقره

نانو ذرات کلوئیدی نقره به دلیل خاصیت ضد باکتریایی که دارند امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. اما یک نگرانی بزرگ در مورد این ذرات مطرح شد و آن هم نگرانی های زیست محیطی درباره گسترش کاربرد این نانو ذرات بود. البته با تحقیقات فراوان به این نتیجه رسیدند که با استفاده از روش های سبز برای سنتز این نانوذرات می‌توانند این مشکل را حل کرده و حتی تولید این نانوذرات را روزبه‌روز افزایش دهند و از کاربردهای آن استفاده کنند. استفاده از ترکیبات زیستی و علی الخصوص عصاره های گیاهی به جای استفاده از مواد شیمیایی سمی و خطرناک بهترین راهکار جهت کاهش نگرانی های زیست محیطی در طی ساخت نانوذرات کلوئیدی نقره می باشد.

قیمت انواع نانو ذرات کلوئیدی نقره

بررسی انواع نانو ذرات کلوئیدی

بررسی انواع نانو ذرات کلوئیدی اما نانو ذرات کلوئیدی صرفاً نانو ذرات کلوئیدی نقره نیست، بلکه طلا هم نوعی از نانو ذرات کلوئیدی به شمار می‌آید که کاربردهای بسیار فراوانی دارد.طلای کلوئیدی یک کلوئید از نانو ذرات طلا در یک مایع معمولاً آب است. خواص و کاربردهای نانو ذرات کلوئیدی طلا به شکل و اندازه و ابعاد آنها بستگی دارد.رنگ آمیزی شیشه که از طلای کلوئیدی استفاده می شود به قرن ۴ بر می گردد و این نشان دهنده این است که از قدیم مردم از طلای کلوئیدی استفاده می کردند.

انواع مختلف نانو ذرات طلا در الکترونیک و پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند. بیشترین تاثیر در یافتن این تحقیقات با استفاده از روش های میکروسکوپی پیشرفته مانند میکروسکوپ نیروی اتمی و میکروسکوپ الکترونی به دست آمده است. اندازه نانو ذرات کلوئیدی طلا در تعیین خواص آن بسیار نقش بسزایی دارد، طوری که بر اساس یک قاعده کلی طول موج نور جذب شده با افزایش اندازه ذرات نانو افزایش می یابد.

مرجع خرید نانو ذرات کلوئیدی نقره

مرجع خرید نانو ذرات کلوئیدی نقره مرجع خرید نانو ذرات کلوئیدی نقره در کشور ما وجود دارد و در آنجا به این صورت عمل می‌شود که نیترات نقره درحضور پلی اتیلن گلیکول به عنوان حلال و عامل کاهنده به محلول کلوئیدی نقره تبدیل می شود سپس این ذرات نانو نقره با سرعتی بسیار زیاد سانتریفیوژ می شوند.منظور از این سرعت بسیار زیاد حدود ۲۰۰۰ دور در دقیقه می باشد و به این طریق ذرات نانو نقره از پلی اتیلن گلیکول جدا میشوند. فرایند تبدیل یون یک بار مثبت نقره به ذره نانو نقره از طریق تغییرات پی اچ رخ می دهد. معمولاً فروشگاه های کلی محصولات نانو این محصول را هم دارند چرا که به علت خواص ضد باکتریایی و عدم آسیب به محیط زیست محصول پرفروشی محسوب می شود و بازار داغی نیز دارد.

قیمت نانو ذرات در محدوه کاملا مشخصی قرار ندارد ولی به علت خواص آن بسیار مقرون به صرفه به حساب می آید.

امید رحمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه نانو صدرا، شما را به خرید انواع نانو ذرات، نانو پودر، کود نانو به صورت کلی نانو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید