مجموعه نانو صدرا، شما را به خرید انواع نانو ذرات، نانو پودر، کود نانو به صورت کلی نانو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش نانو کود عمده خضرا

فروش نانو کود عمده در داخل کشور توسط نمایندگی ها صورت می گیرد. از این محصول به منظور افزایش دادن میزان بازدهی محصولات کشاورزی در کشور استفاده می شود.  کشور های توسعه یافته در سطج جهان به دنبال توسعه پایدار در این عرصه می باشند به این صورت که میزان مواد غذایی مردم را با حداقل مصرف کردن منابع موجود فراهم کرد که این کار نیز با به کار گیری کشاورزی صنعتی در سطح کشور امکان پذیر بوده است. این کود های به نوعی در کشاورزی صنعتی بیشتر به کار گرفته می شود. 

فروش نانو کود عمده خضرا

آشنایی با انواع نانو کود

آشنایی با انواع نانو کودبا توجه به منابع موجود در سطح جهان که همه نشان دهنده این مورد هستند که به کمک این کود به راحتی می توان میزان تولیدان محصول کشاورزی خود را به راحتی افزایش داد بدون ان که از منابع موجود بیشترین استفاده را کرد. 

نانو کود در محصولات کشاورزی به صورت یک بمب عمل می کند و به این صورت گیاهان را برای رشد بیشتر تحریک می کند از این کود ها در سطح کشور به عنوان کود های زیستی یاد می شود. 

در حال حاضر به کار گیری کود های ازته در سطح کشور باعث به وجود آمدن خسارت های زیست محیطی و بهداشتی و اقتصادی در سطح کشور می شود که این کودها به نوعی می توان گفت که ساختار اولیه خاک را نیز تحت تاثیر قرار می دهند هم چنین این کودها با وارد شدن به چرخه غذایی با به وجود آمدن بیماری های خطرناک در انسان می شود.

در همین راستا شرکت های تولید کننده کود روش دیگری را اتخاذ کرده و به فکر تولید انواع کودهای بیولوژیک افتادند تا این صدمات را در صنعت کشاورزی به حداقل ممکن خود برسانند به همین دلیل اقدام به درست کردن انواع نانو کود ها نموده اند که از انواع نانو کود می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

 • نانو کود های بیولوژی
 • نانو کلات ها جامد و مایع
 • نانو کامپوزیت ها بیوارگانیک
 • نانو کود های ماکرو
  کشاورزان با استفاده کردن از این کودهای دیگر معضلات اشاره شده را در جامعه و ساختار خاک را نخواهند داشت بنابراین توصیه محققان به استفاده کردن از این کودها در سطح کشور بوده است. کود های مذکور به صورت انبوه در سطح کشور توسط شرکتهای تولیدی تولید شده و روانه بازار فروش خود می گردد.
  با استفاده کردن از این کود ها میتوان به راحتی میزان مصرف کودهای شیمیایی ازته را کاهش داد و از کودهای بیولوژیک در تولیدات خود استفاده کرد. 

مهمترین کاربرد های نانو کود

مزایای استفاده کردن از کودهای نانو در سطح کشور به صورت گزینه های زیر بوده است:

 • با به کار گیری نانو کود به راحتی می توان میزان استفاده از کود ازته را به 70 درصد کاهش داد.
 • به کمک کودهای نانو کشاورزان می توانند میزان مصرف کود فسفره را 50 درصد کاهش دهند. 
 • به کمک نانو کود می توان به تقویت گیاه از لحاظ مواد معدنی کمک کرد. 
 • با نانو کود به راحتی می توان میزان حاصلخیزی خاک را افزایش داد.
 •  کشاورزان به کمک نانو کود میتوانند میزان آلودگی فسفره را در خاک به 40 درصد کاهش دهند.
 • با نانو کود می توان میزان بازدهی تولیدات محصولات خود را به 40 درصد افزایش داد. 

مهم ترین کاربرد های نانو کود در حال حاضر در سطح جهان مدیریت همه جانبه از منابع زیستی بوده است جهان در حال رشد می باشد که سالانه چندیدن نفر به جمعیت آن افزوده می گشود این افزایش نباید منابع موجود را تحت تاثیر خود قرار داد و باعث ایجاد تغییرات نخرب گردد.

کاربرد های نانو کود در حال حاضر در رشته کشاورزی یکی از مسائل روز در سطح جهان بوده است و با کمک نانو ذرات مهندسان تلاش می کنند میزان بازدهی و قابلیت های محصولات کشاورزی را افزایش دهند تا به دین صورت بتوان میزان محصولات مورد نیاز مصرف کنندگان را به این صورت تامین کنند.
در همین راستا در کشور ما نیز این روی موضوع تحقیقات زیادی صورت گرفته است که همه موضوعات در رابطه با کمیت و کیفیت محصولات بوده تا به این صورت بتوانند عملکرد نانو ذرات را روی تمامی گونه های موجود در کشور مورد نقد و بررسی قرار دهند. 

فناوری نانو رور به روی در حال توسعه می باشد که این کود های در رابطه با کود های ازته که باعث اسیب رسیدن به منابع می شدند نانو کود ها به این صورت نیستن و به نوعی می توان بیان کرد که این ود های دوست دار منابع می باشد.

نانو کود بیو لوژیک یک ترکیب قوی و قدرتمند بوده است که این کود هم از نظر میکرو ارگانیسم های غنی شده و هم از نظر موجود ذرات مورد نیاز گیاهان غنی شده است که کشاورزان از این کود می توانند میزان تولیدان خود را به چندین برابر خود اضافه کنند. 

تأثیرات استفاده از نانو کود کلات آهن

تأثیرات استفاده از نانو کود کلات آهناز نانو کود کلات آهن در سطح کشور کشاورزان برای این که بتوانند میزان کمبود آبی محصولات را برطرف کنند استفاده می کنند تاثیری که این مواد در خاک باعث می شود این اشت که میزان فقر خاک را بر طرف می کنند و همان طور که گفته شد میزان حاصلخیزی در خاک را افزایش می دهند.

کارایی نانو کلات اهن در رهایش تدریجی و افزایش میزان عملکرد گیاه نیز موثر بوده است که با توجه به مشکلاتی که گونه های خشکی پسند در مناطق کم آب با مشکل کم آبی مواجه هستند با استفاده از این ترکیبات به راحتی می توان به رشد و بازدهی محصول کمک کرد. 

میزان مصرف کردن از کودهای نانو به صورت هکتار و در سطح وسیعی بوده است و کشاورزان بهتر است که در سطح های وسیع از این کود های استفاده کنند. 

فروش عمده نانو کود خضرا

فروش عمده نانو کود خضرا نیز که یکی از برند های موجود در سطح کشور بوده است توسط علاقمندان به راحتی امکان پذیر می باشد علاقمندان در صورت مایل بودن به راحتی می توانند این کود را به صورت عمده سفارش داده و از ان در جهت توسعه کشاورزی خود استفاده نمایند.

نانو کود آهن در سطح کشور به صورت طرحهای آزمایشی و مطالعاتی توسط بسیار یاز مراکز و سازمان های مورد نقد و بررسی قرار گرفته است و نتایج همه این تحقیقات به مناسب بودن این ترکیب در کشاورزی بوده است و همه توصیه می کنند که از این مواد در کشاورزی استفاده شود. 

امید رحمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه نانو صدرا، شما را به خرید انواع نانو ذرات، نانو پودر، کود نانو به صورت کلی نانو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید