مجموعه نانو صدرا، شما را به خرید انواع نانو ذرات، نانو پودر، کود نانو به صورت کلی نانو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش مستقیم نانو ذرات اکسید نیکل درجه یک

نانو ذرات اکسید نیکل یکی از موادی است که در صنعت شیمیایی و دارویی و صنایع نو ظهور استفاده می شود. این محصول در شکل و اندازه مختلف وجود دارد و کاربردهای زیادی در صنعت ایران بر صنعت جهان دارد.

اگر این محصول نبود بیشتر کارها انجام نمی شد ذرات نانو  بسیاری از کارخانه ها استفاده می شود در ادامه شما را با فروش مستقیم نانو و نرخ نانو آشنا می کنیم.

فروش مستقیم نانو ذرات اکسید نیکل درجه یک

انواع مختلف نانو ذرات اکسید نیکل کدامند؟

انواع مختلف نانو ذرات اکسید نیکل کدامند؟ معمولاً برای تهیه این محصول ۳ یا ۴ مرحله لازم است ابتدا باید آن را به محلول قلیایی تبدیل کرد سپس آن را به صورت ذرات مختلف به صورت پراکنده و برای سازگاری بهتر تبدیل کنیم این محصول خاصیت مغناطیسی دارد و در وسایلی که از جنس مغناطیس و اهک می باشد از این محصول استفاده می شود.اکسید نیکل در قطعات مختلف استفاده می‌شود و کاربردهای بسیاری در صنایع خودرو حضور دارد.

این کار را می‌توان در تولید قطعات الکتریکی، کامپوزیت های مختلف ،خازن های متفاوت، سنسورهای شیمیایی و زیستی ، کاتالیست ها و همچنین تهیه فلز های گوناگون استفاده کرد از این  ماده به روش های مختلفی استفاده می شود. مثلاً برای تولید شیمیایی از روش رسوب دهی استفاده می شود.این محصول کاربردهای زیادی دارد و به عنوان به سنسوری بسیار مهم و حساس در اندازه گیری های ولتاژ و غیره استفاده می شود.

ذرات با استفاده از روش های گوناگون میکروسکوپی، الکتریکی و انواع مختلف پرتوهای ایکس غیره مورد بررسی قرار می‌گیرد. از این وسیله برای آزمایش های گوناگون مثل انجام آزمایش های کلیه و مجرای ادراری که باید میزان اسید مشخص باشد استفاده می گردد. محصول خاصیت فرومغناطیسی را زیاد  و کم را نشان می دهد و انجام آزمایش های مختلف را آسان می کند.

ترکیبات مختلف وجود دارد ترکیبات مایع و جامد وجود دارد که ترکیبات جامد آن از کریستال یا دانه های درخشان است که هر کدام از لحاظ ساختار و شکل متفاوت هستند اگر این محصول با ترکیبات شیمیایی مختلف ترکیب شود ساختار آن متفاوت تر می شود. 

نرخ نانو ذرات اکسید نیکل درجه یک

نرخ نانو ذرات اکسید نیکل درجه یک در همه مواد از جمله شیشه فلزات نیم فلزها سرامیک و پلیمرها  و غیره از این محصول استفاده می‌شود.

 همان طور که می دانید امروزه استفاده از ذرات اکسید نیکل درجه یک کاربردهای بسیاری در صنایع مختلف دارد این محصول را باید از جا های خوب و مطمئن تهیه کرد برای تهیه و سفارش این محصول کافی است با ما تماس بگیرید و یا از طریق سامانه اینترنتی ما این محصول را در اندازه‌ای که می‌خواهید سفارش دهید تا در کم ترین زمان با قیمتی مناسب برای شما ارسال گردد. اکسید نیکل در بسته بندی های مختلف وجود دارد.

امید رحمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه نانو صدرا، شما را به خرید انواع نانو ذرات، نانو پودر، کود نانو به صورت کلی نانو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید