مجموعه نانو صدرا، شما را به خرید انواع نانو ذرات، نانو پودر، کود نانو به صورت کلی نانو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده نانو مواد شوینده کارواش

فناوری نانو سال هاست که به وجود آمده و هر چقدر زمان می گذرد دامنه فعالیت های این علم وسیع تر شده و صنایع مختلف را در بر می گیرد؛ به طوری که چند سالی ست شاهد ورود این علم به دنیای کارواش نیز هستیم و تغییر و تحولات عمده ای از طریق نانو در این زمینه به وجود آمده است؛ ویژگی ها و مواهب فراوانی که در این علم وجود دارد، موجب رونق خرید عمده نانو مواد شوینده کارواش، در میان صاحبان کارواش ها شده است.

خرید عمده نانو مواد شوینده کارواش

تولید پودر و مایع شوینده نانو

تولید پودر و مایع شوینده نانومدت زمان زیادی از تولید پودر و مایع شوینده نانو در جهان نمی گذرد، اما در همین مدت کوتاه این فناوری گسترش فراوانی پیدا کرده و بسیاری از افراد استفاده از آن را به جای آب و مواد شوینده معمولی، برای شستشوی ماشین ها ترجیح می دهند.
یکی از مهم ترین ویژگی هایی که این محصولات از آن برخوردار می باشند این است که امکان شستشوی ماشین بدون آب را فراهم آورده اند و به این صورت موجب صرفه جویی در مصرف آب تا میزان زیادی می شوند.
همچنین استفاده از آن نیاز به هیچ گونه ابزار و یا تخصصی ندارد و حتی رانندگان شخصی نیز می توانند از آن بهره گرفته و به راحتی اقدام به شستشوی وسیله نقلیه خود نمایند.
شایان ذکر است که نانو مواد شوینده کارواش دارای بافت بسیار فشرده ای هستند و زمانی که بر روی سطح اتومبیل قرار می گیرند از نفوذ ذرات و جرم های محیطی مانند انواع آلودگی ها، گرد و غبار و رطوبت بر روی بدنه ماشین شده و آن را برای مدت های طولان تمیز و درخشان نگه می دارد.

فروش عمده نانو مواد شوینده کارواش

مدت هاست که شاهد فروش عمده نانو مواد شوینده کارواش در کشورمان هستیم و بسیاری از افراد ترجیح می دهند به جای این که از آب فراوان و شوینده های معمولی برای شستشوی اتومبیل خود استفاده نمایند، از نانو ذرات برای این کار بهره ببرند و شاهد نتایج درخشان آن باشند.
در این قسمت به برخی از مهم ترین ویژگی های این محصول اشاره می کنیم:

  • این مواد می توانند به تمامی ذرات نانو متری آلودگی هایی که روی بدنه خودروها وجود دارد نفوذ کرده و تمامی آلودگی ها و جرم های بسیار ریزی که با چشم قابل روئیت نیستند را از بین ببرند.
  • ذرات نانو مواد شوینده، پس از اتمام تمیزکاری اتومبیل، یک سطح چسبنده بر روی آن به وجود می آورند و به این صورت مانع از کثیف و آلوده شده مجدد آن برای مدت زمان طولانی می شوند.
  • استفاده از آن سطح خودرو را صاف و صیقلی می کند و اگر هر گونه ذرات گرد و غباری بر روی سطح آن وجود داشته باشد در اثر وزش باد از بین رفته و به هیچ عنوان به بدنه اتومبیل نمی چسبد.
  • درون این ماده صمغ مخصوصی وجود دارد که موجب می شود رنگ اتومبیل در اثر تابش نور خورشید تیره و کدر نشده و همچنان جلوه و درخشش خود را حفظ نماید.
  • استفاده از آن بسیار آسان است و نه تنها کسانی که صاحب کارواش هستند می توانند از آن استفاده نمایند، بلکه صاحبان خودروها نیز بدون داشتن هیچ گونه تخصص و ابزاری، به راحتی از آن بهره گرفته و اتومبیل خود را به بهترین شکل ممکن تمیز می نمایند.

لیست قیمت خرید مواد شوینده نانو کارواش

لیست قیمت خرید مواد شوینده نانو کارواشسایت اینترنتی ما یکی از مراکز معتبری ست که مدت هاست در زمینه فروش انواع نانو ذرات به فعالیت مشغول است و شما می توانید برای اطلاع از لیست قیمت مواد نانو با کارشناسان این سایت تماس حاصل فرموده و اطلاعات لازم را کسب کنید.
لازم به ذکر است که خرید نانو مواد بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه است و می توان برای مدت زمان طولانی از آن استفاده کرد و چون از کثیف شدن مجدد خودرو جلوگیری به عمل می آورد، نیاز به شستشوی مجدد را برای مدت زمان طولانی به تعویق می اندازه و این موضوع از نظر اقتصادی بسیاری با صرفه است.
انباشته شدن جرم و کثیفی روی بدنه اتومبیل، به مرور زمان باعث کدر شدن رنگ آن می شود، به خصوص که برخی از این آلودگی ها آن قدر ریز هستند که با چشم قابل مشاهده نیستند و آب و شوینده های معمولی نمی توانند به راحتی آن ها را تمیز نمایند، اما نانو ذرات شوینده کارواش، به راحتی در ساختار آن ها نفوذ کرده و روی سطح اتومبیل را به عالی ترین شکل ممکن تمیز و درخشان می نماید و تمامی تیرگی ها را از روی آن از بین می برد.
برای استفاده از این فناوری، ابتدا مواد نانو را روی سطح اتومبیل اسپری کرده و سپس با استفاده از دستمال مخصوص تمامی آلودگی های آن را پاک می کنند و یک سطح درخشان و صیقلی به وجود می آید و سراسر سطح خودرو را به صورت یکدست و هماهنگ در می آورد.

مشخصات مواد شوینده نانو

در این قسمت به برخی از مشخصات مواد شوینده نانو اشاره می کنیم تا شما نیز اطلاعات مورد نظر خود را در مورد ویژگی های آن کسب نموده و استفاده از این مواد را جایگزین شستشوی معمولی اتومبیل خود نمایید:

  • این ماده را می توان بر روی سطوح مختلفی از جمله ماشین های سواری، ماشین های سنگین، هواپیما، کشتی و حتی بسیاری از ماشین آلات صنعتی استفاده کرد.
  • زمانی که مواد شوینده نانو را خریداری می کنید، متوجه خواهید شد که یک پودر و یک مایع درون بسته بندی آن قرار دارد؛ پودر به جهت تمیز کردن سطح ماشین و مایع برای صیقلی و درخشان نمودن آن به کار می رود.
  • میزان کف نانو مواد شوینده کارواش بسیار فراوان است و از قدرت پاک کنندگی بسیار بالایی برخوردار می باشد.
  • استفاده از این ماده، هیچ گونه آسیبی به بدنه اتومبیل و رنگ آن وارد نمی کند.

همانگونه که مشاهده کردید، نانو مواد کارواش، تحول عظیمی در زمینه شستشوی اتومبیل در کارواش ها و یا توسط خود اشخاص به وجود آورده است و استفاده از آن مزیت های فراوانی دارد. ما در عصر و زمانی زندگی می کنیم که منابع آبی بسیار محدود هستند و باید با احتیاط از آنها استفاده کرد؛ یکی از مهم ترین اهدافی نانو مواد شوینده، استفاده هر چه کمتر از آب و صرفه جویی در مورد آن است و خوشبختانه رسالت خود را به درست انجام داده و موجب شده است که این روزها شاهد کاهش چشمگیر استفاده از آب در هنگام شستشوی اتومبیل باشیم.

امید رحمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه نانو صدرا، شما را به خرید انواع نانو ذرات، نانو پودر، کود نانو به صورت کلی نانو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید