مجموعه نانو صدرا، شما را به خرید انواع نانو ذرات، نانو پودر، کود نانو به صورت کلی نانو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده نانو ذرات کلوئیدی نقره باکیفیت

نانو ذرات کلوئیدی نقره، به محلولی آبی گفته می شود که از نانو ذرات نقره تشکیل شده است و به اشکال مختلفی وجود دارند. این نانو ذرات کاربرهای متنوعی در صنایع گوناگون همچون صنعت شیشه و … داشته و به عنوان یک عامل ضد عفونت و ضد باکتری می تواند اثری تخریبی بر روی باکتری، قارچ و … داشته باشد. بنابر این و با توجه به خاصیت های کارآمد نانو ذرات کلوئیدی نقره و نیز کاربردهایشان، فروش این نمونه ها از رونق خوبی در بازار اینگونه محصولات برخوردار می باشد. هم چنین فروش آن ها با توجه به نیاز مشتری، به صورت های مختلف و با کیفیت های مرغوبی انجام می شود. لذا جهت خرید این نانو ذرات به اشکال مختلف، از جمله خرید عمده نانو ذرات کلوئیدی و … می توانید از طریق مراکز معتبر فعال در این زمینه نسبت به خرید نمونه مورد نظر خود با کیفیت مرغوب اقدام نمایید.

خرید عمده نانو ذرات کلوئیدی نقره باکیفیت

انواع مختلف نانو ذرات کلوئیدی

انواع مختلف نانو ذرات کلوئیدیهمانطور که ذکر شد، نانو ذرات کلوئیدی محلولی مرکب از آب و انواع نانو ذرات می باشند که به اشکال مختلف کاربردهای گسترده ای در صنایع گوناگون دارند. امروزه انواع نانو ذرات با کاربردهای خاص و منحصر به فردی که دارند در صنایع گوناگون، مورد توجه ویژه ای قرار گرفته اند که بر اهمیت تولید آن ها افزوده و رونق تولید این نانو ذرات را نیز سبب می شوند. در حال حاضر انواع مختلفی از نانو ذرات کلوئیدی با توجه به کارایی و خاصیتی که دارند، مورد استفاده قرار می گیرند. اگر بخواهیم به برخی از این نمونه ها که هر کدام خاصیت ها و ویژگی های مخصوص به خود را دارا می باشند، اشاره ای داشته باشیم به شرح زیر خواهند بود:

 •  نانو کلوئید سیلیکا: این مورد در صنایع گوناگونی کاربرد دارد مانند صنعت چسب سازی، نساجی و …
 • نانو ذرات طلا: این نوع نانو ذرات در صنایع مختلفی همچون صنایع الکترونیک، انتقال دارو، سنسورها و …. به کار برده می شود.
 • نانو ذرات تیتانیوم: این مورد نیز با توجه به خاصیت ضد ضد باکتریایی خود، کاربردهای زیادی در مصارف دارویی، پوشش تصفیه کننده هوا، به عنوان یک عامل ضد سرطان و … دارد.
 • نانو ذرات نقره: به عنوان یک عامل ضد عفونت عمل کرده و اثرات بسیار مخرب و ویران گری روی بیش از ۶۵۰ بیماری داشته و موجب احیا بافت های آسیب دیده و تخریب شده و … دارد.
 • و …

کاربرد نانو ذرات کلوئیدی نقره

نانو ذرات کلوئیدی نقره از طریق بار الکتریکی که توسط نانو ذرات ایجاد می شود، جریان می یابند. نانو ذرات کلوئیدی نقره یکی از انواع مختلف این نمونه ها می باشند که به نوبه خود کاربردهای ویژه ای در صنایع گوناگون داشته و شامل موارد مختلفی می شوند که در زیر شرح داده شده اند:

 • در تولید و تهیه انواع ظروف نگهداری غذا کاربرد دارد.
 • کاربرد در صنعت شیشه
 • ضد عفونی کردن مواد غذایی، آب آشامیدنی، و …
 • در تهیه و تولید مواد بهداشتی مختلف مانند انواع پودرها، مایع ظرفشویی و …
 • در صنعت پلاستیک سازی
 • و …

با توجه به کاربردهای متنوع این نوع نانو ذرات، و نیز ویژگی های خاصی که از آن‌ برخوردار می باشند، تولید آن ها در جهت تأمین‌ نیازهای بازار به این محصول در حجم های گسترده ای صورت می گیرد. هم چنین با توجه به این که کیفیت در تولید همه محصولات اعم از نانو ذرات و … حرف اول را می زند، در تولید این نمونه های کلوئیدی نیز، تمام سعی واحدهای تولیدی رعایت حفظ کیفیت محصول بوده است.

مشخصات نانو ذرات کلوئیدی نقره باکیفیت

مشخصات نانو ذرات کلوئیدی نقره باکیفیتطبق مواردی که بیان شد یکی از انواع گوناگون نانو ذرات کلوئیدی، نانو ذرات نقره می باشد که تولید آن ها در کیفیت های بسیار مرغوبی توسط تولید کنندگان برتر کشور صورت می گیرد. تولید کنندگان متعددی در کشور در زمینه تولید این نانو ذرات فعالیت عمده ای دارند. در واقع وجود تولید کنندگان مختلف در این زمینه، ارائه پاسخ مناسب به نیازها و درخواست هایی می باشد که در بازار وجود داشته و از این نظر دارای اهمیت می باشند. هم چنین این نانو ذرات خود دارای مشخصات و مزایای ویژه ای می باشند که توانسته اند از این حیث مورد توجه واقع شوند.‌ موارد زیر شامل چندی از ویژگی های این نانو ذرات می باشند:

 • نانو ذرات نقره، به عنوان ماده ای آنتی باکتریال و آنتی ویروس، نقش بسیار موثری در تخریب و نابودی بسیاری از نمونه های بیماری زا همچون اورئوس و … دارد.
 • نانو ذرات نقره به عنوان یک ماده ضد عفونی کننده که دارای ویژگی و خواصی همچون عاری از pH بودن، ضد باکتری و نیز با دوام بودن می باشند، کاربرد متعددی در صنایع گوناگون مانند صنعت پزشکی، تجهیزات بهداشتی و ..‌. دارد.
 • این نانو ذرات با خاصیت آنتی باکتریایی خود، و نیز اثراتی مانند ضد خوردگی رنگ می تواند در ساخت آثار بسیاری مورد استفاده قرار گیرد.
 • کاربرد بیولوژیک این نانو ذرات در تشخیص بیماری ها اثبات شده است.
 • نانو ذرات نقره به عنوان دارویی ضد باکتری نیز جهت ضد عفونی کردن، مورد استفاده قرار می گیرد.
 • و …

قیمت خرید عمده نانو ذرات کلوئیدی

در زمینه تجارت انواع نانو ذرات کلوئیدی، شرکت های بازرگانی متعددی مشغول به فعالیت می باشند که در جهت تامین‌ نانو ذرات‌ مورد نیاز صنایع گوناگون تلاش می کنند. هم چنین با توجه به ویژگی ها و مزایای بیولوژیکی که هر کدام از این مواد دارا می باشند، تقاضاهای زیادی برای این محصولات در بازارهای مختلف داخلی و نیز خارجی وجود دارد که تولید بیشتر این مواد را طلب می کند. بنا براین تولیدات انبوهی که توسط واحدهای تولیدی مختلف در سراسر کشور صورت می گیرد، به نوعی پاسخ به تقاضای گوناگونی می باشد که در زمینه تامین این محصولات وجود دارد.

در رابطه با قیمت این محصولات در بازارهای مختلف نیز عوامل و پارامترهای متعددی تاثیر گذار می باشند که از جمله این عوامل می توان‌ به نوسانات بازار و … اشاره نمود که در این امر تاثیر گذار می باشند. بر این اساس نمی توان‌ قیمت ثابت و مشخصی را به عنوان قیمت قطعی محصول در نظر گرفت. با توجه به این موضوع قیمت ها به صورت روزانه در بازار تهیه و تنظیم می شوند.‌لذا چنانچه به دنبال تهیه و خرید  نانو ذرات کلوئیدی به اشکال مختلف مانند خرید عمده و … می باشید، می توانید ابتدا از طریق سایت، از قیمت نانو ذرات به صورت روزانه که طبق قیمت های روز بازار تنظیم‌ شده اند ، اقدام نمایید.

امید رحمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه نانو صدرا، شما را به خرید انواع نانو ذرات، نانو پودر، کود نانو به صورت کلی نانو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید