مجموعه نانو صدرا، شما را به خرید انواع نانو ذرات، نانو پودر، کود نانو به صورت کلی نانو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده ضد عفونی کننده نانو

یکی از محصولات آرایشی و بهداشتی محلول ضد عفونی کننده نانو است که در فروشگاه های مرتبط عرضه می گردد  برای خرید عمده ضد عفونی کننده نانو سایت های آنلاین به صورت غیر حضوری اقدام به فروش می کنند و در حین خرید محصول می توان اطلاعات کاملی درباره ویژگی این محلول ها و دستور مصرف و مزایای آنها را مورد بررسی قرار داد.

خرید عمده ضد عفونی کننده نانو

بررسی انواع مختلف محلول های نانو

بررسی انواع مختلف محلول های نانو

محلول های ضد عفونی کننده  نانو دارای مزایای و معایبی می باشند که بعضی از خصوصیات  آنها وجود یون نقره در آن باعث می شود اثر طولانی تر ضد باکتری داشته باشد و وجود این ضد باکتری با وجود یون نقره  باعث می شود که باکتری فعال نباشد .

محلول های نانو در اصل ضد میکروب می باشند و با توجه به مقدار کم استفاده از آن یک سطح وسیعی را ضد عفونی می کند یک خاصیت بسیار مهم آن وجود یون نقره است که ترکیب با پروتئین های باکتری باعث غیر فعال شدن میکروب می کند بعضی از اسانس های موجود در ترکیب محلول های ، حساسیت های تنفسی که منجر به آسم و بیماریهای تنفسی می شود جلوگیری می کند و بدلیل اینکه با امنیت خاطر از آن استفاده می کنیم برای انسان هیچ خطری ندارد و به راحتی می توان از آن استفاده کرد .

محلول های نانو مخصوص دست با توجه به نقش مهم یون نقره باکتری های روی سطح دست را به راحتی از بین می برد و حتی برای از بین بردن انواع ویروسها موثر بوده است . و وجود نانو حاوی پراکسید هیدروژن با استفاده از خواص گیاهان دارویی به راحتی برای میکروب زدایی بر روی دست مفید می باشد .فروش محلول نانو در مراکز ارائه تولیدات آرایشی و بهداشتی صورت می گیرد با توجه به اطلاعات مندرج روی محلول و طریقه استفاده به راحتی از آن استفاده کرد .

تولید مواد ضد عفونی کننده گیاهی نانو در تهران

تولید مواد ضد عفونی کننده گیاهی نانو در تهران

از محصولات مواد ضد عفونی کننده جدید نوع گیاهی آن تولید و به بازار عرضه شد .با توجه به استفاده گیاهان دارویی در محلول های ضد عفونی کننده ضمن از بین بردن باکتری های بیماری زا در سطوح می شود باعث درمان و یا جلوگیری از پیشرفت یک بیماری نیز دارد . مثلا بیمارانی که از آسم رنج می برند می توانند به راحتی از این مواد ضد عفونی کننده استفاده کنند. خرید نانو سیلور در تولید مواد ضد عفونی کننده گیاهی باعث شده است که مصارف این محلول براحتی امکانپذیر باشد و بدلیل خاصیت آنتی میکروبی  باعث از بین رفتن بیش از 700 مورد ویروس و باکتری می شود .

امید رحمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه نانو صدرا، شما را به خرید انواع نانو ذرات، نانو پودر، کود نانو به صورت کلی نانو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید