مجموعه نانو صدرا، شما را به خرید انواع نانو ذرات، نانو پودر، کود نانو به صورت کلی نانو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید انواع نانو خاک رس اصلاح شده

انواع نانو خاک رس اصلاح شده با قیمت بسیار مناسب در بازار عرضه می شود، نانو ذرات اصلاح شده کیفیت و کاربرد زیادی دارد و در صنایع مختلف از آن استفاده می شود. قیمت این محصول به صورت عمده فروشی بسیار مناسب است، برای خرید این محصول با قیمت مقرون به صرفه می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

خرید انواع نانو خاک رس اصلاح شده

نانو خاک رس اصلاح شده چیست؟

نانو خاک رس اصلاح شده چیست؟

نانو رس اصلاح شده به عنوان تقویت کننده نانو کامپوزیت های پلی استایرن (PS) که با اختلاط مذاب تهیه شده بودند، مورد استفاده قرار می گیرند. نانو رس های بکر و اصلاح شده Na + -MMT با پراکندگی در حلال های مختلف، طیف سنجی مادون قرمز، آنالیز گرماسنجی و میکروسکوپ الکترونی روبشی مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت. این نتایج، تغییر در آبگریز بودن Na–MMT اصلاح شده و همچنین وجود یک ماده پلیمری بر روی سطح آن را تأیید کرد.

نانوکامپوزیت های PS / Na + -MMT / St در مقایسه با نانو کامپوزیت های PS / Na + -MMT / MMA خواص حرارتی بهتر و پیشرفته تری را در مدول جوان (YM) نشان می دهند. نانو ساختارهای مختلف دیگر از خشت مانند نانو لوله های کربن (CNTs)، نانو ذرات فلزی نجیب، نانو فیبرها و غیره به طور مساوی برای به دست آوردن نانو کامپوزیت های پلیمری استفاده می شوند.

با این حال، یکی از بهترین مزایای نانو ذرات Na + -MMT این است که ماده ای است که در پنج قاره به وفور یافت می شود، که نسبت هزینه و عملکرد آن با توجه به بسیاری از ساختارهای مقیاس دیگر نانومتر بسیار کم است. از طرف دیگر، حتی اگر با افزودن مواد تقویت کننده نانوساختار می توان خصوصیات جسمی و عملکردی نانو کامپوزیت ها را بهبود بخشید.

مقادیر تجربی نیرو و کارآیی به دلیل وجود تجمع و مشکلات سازگاری بین اتحادیه سطحی نانو ذرات و هنوز هم پایین تر از پیش بینی های نظری است. ماتریس های پلیمری در پرکاربردترین تکنیک ها برای تداخل تعامل بین فازها، تبادل یونی فاز پراکندگی با کاتیونهای ارگانوفیلیک است. یک تحقیق دیگر استفاده از ماده سوم است که به عنوان یک سازگار فاز عمل می کند. پس از آن فرآیند مخلوط است.

در این مرحله، پلیمریزاسیون درجا، مخلوط کردن محلول و ترکیب مذاب به عنوان اصلی ترین تکنیک های تهیه نانو کامپوزیت وجود دارد که سطح مطلوب پراکندگی را نشان داده است. به ویژه کامپوزیت های پلیمری/رس به طور کلی به سه نوع تقسیم می شوند: مواد کامپوزیتی معمولی، که در آن رس به عنوان یک ماده تقویت کننده معمولی عمل می کند.

نانوکامپوزیت های درونی، که در آن مقدار کمی از پلیمر به فضاهای گالری خاک رس حرکت می کند، و نانو کامپوزیت های لایه بردار، که در آن ورق های رس به طور کامل در یک ماتریس پلیمری پراکنده می شوند در بهبود مرحله پراکندگی، یک جایگزین اخیر، پلیمریزاسیون روی نانو ذرات با اصلاح سطح با پلاسما است.

پلاسما در مقایسه با روشهای اصلاح سطح معمولی، مزایای خاصی در این منطقه دارد. این یک روش نسبتاً ساده، سریع، خشک و سازگار با محیط است که برای اصلاح سطح طیف وسیعی از مواد استفاده می شود. حتی اگر این روش به طور معمول برای تغییر سطح بسترهای پلیمری مختلف استفاده شود، از آن برای اصلاح نانو ذرات مختلف و سطوح دیگر مانند اکسید روی، اکسید آهن، اکسید آلومینیوم، اکسید تیتانیوم، نانو الیاف کربن با موفقیت استفاده می شود.

نانو رس ها و کوارتز در درمان با پلاسما می تواند یک فیلم نانو متری که نانو ذرات را پوشش می دهد، اضافه کند و خصوصیات سطح آنها را تغییر دهد. اگر اصلاح پلاسما با استفاده از مونومر (پلیمریزاسیون پلاسما) انجام شود، این می تواند یک پوشش پلیمری مانند ماتریس پلیمری خاص روی نانو ذرات را با افزایش مطلوب در تعامل سطح تولید کند و باعث بهبود در چسبندگی بین فازها و انتقال شود.

آثار گزارش شده با استفاده از اصلاح پلاسما نانو رس ها و سایر نانو ذرات برای تهیه کامپوزیتهای پلیمری، پیشرفت‌های مطلوبی در پراکندگی ذرات و همچنین خصوصیات حرارتی، مکانیکی و مانع گازی ارائه داده اند.

این پیشرفت های پراکندگی باعث شده است تا اثرات CNF های اصلاح شده در پلاسما استایرن و همچنین اثرات آن بر خواص کششی کامپوزیت های پلی استایرن CNF بررسی شود. در این گزارش، درمان پلاسما با کمک به سازگاری نانو الیاف، که به نوبه خود شدت مدول کششی را افزایش می دهد، پراکندگی نانو الیاف در ماتریس PS را تا حد زیادی افزایش می دهد.

بررسی خواص و کاربردهای نانو رس ها

خواص نانو رس بسیار گسترده می باشد تحقیق و توسعه مواد پلیمری با خواص بهتر منجر به تقویت ماتریس‌های پلیمری با ذرات در مقیاس نانو متر شده است، که این امر باعث تبادل و انتقال خواص بین فازها می شود. موفقیت نانو ساختارها به عنوان عوامل تقویت کننده به دلیل خاصیت ذاتی هر نوع نانو ذرات و میزان بارگذاری کم در مقایسه با کامپوزیت های تقویت شده معمولی و مهم‌تر از همه به دلیل نسبت سطح زیاد به سطح آن ها است.Na+MMT یکی از عوامل تقویت کننده ای است که بیشتر در ماتریس های پلیمری و دیگر مورد استفاده قرار می گیرد تا نانو کامپوزیت هایی با خواص منحصر به فرد مانند گاز و مایع سد مقاومت در برابر شعله و بهبود مکانیکی مورد استفاده قرار گیرد. Na+MMT یک خاک رس متورم با سه لایه است که دارای سطح عالی و ظرفیت بالایی برای تبادل کاتیون است. با استفاده از Na و Ca2 به عنوان کاتیونهای قابل تعویض معمولی، برای این کار از آن برای حذف اجزای موجود در آب‌های آلوده نیز استفاده می شود. 

مرکز خرید انواع نانو خاک رس

مرکز خرید انواع نانو خاک رسمرکز خرید نانو خاک رس انواع با کیفیت این ذرات را با قیمت بسیار مناسب عرضه می‌کند، این قیمت ارزان تر از سطح بازار است و شما می‌توانید با قیمت نانو خاک رس موجود در سطح بازار مقایسه کنید محصولات عرضه شده در این مرکز خرید نیز بسیار باکیفیت و از مواد درجه یک می باشد جهت خرید انواع نانو خاک رس با کیفیت و قیمت مناسب می‌توانید با شماره ای که در همین سایت قرار می‌گیرد تماس بگیرید.

مهمترین تأثیرات استفاده از نانو خاک رس ها

نانو خاک رس تاثیرات بسیار زیادی دارد استفاده از این نانو ذرات در مواردی که نیاز به ممانعت عبور گاز ها است یا نیاز به استحکام مکانیکی می‌باشد، همینطور هنگامی که نیاز به مقامت در برابر شعله آتش می‌باشد از این نانو ذرات بهره میبریم.

امید رحمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه نانو صدرا، شما را به خرید انواع نانو ذرات، نانو پودر، کود نانو به صورت کلی نانو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید