مجموعه نانو صدرا، شما را به خرید انواع نانو ذرات، نانو پودر، کود نانو به صورت کلی نانو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید و فروش عمده نانو نقره

یکی از محصولاتی که در مصارف صنعتی و پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد و کاربرد های فراوانی هم دارد، نانو نقره می باشد. نانو نقره ها ذراتی هستند با اندازه 1 تا 100 نانو متری و همانطور که از اسم آن هم می شود برداشت کرد، این محصول از جنس نقره می باشد. نانو نقره ها در اشکال متعدد و مختلفی وجود دارند. تولید و فروش عمده نانو نقره ها در سراسر کشورمان از بازار خوبی برخوردار می باشد و مشتریان زیادی هم دارد. 

تولید و فروش عمده نانو نقره

کاربرد نانو ذرات نقره در پزشکی

کاربرد نانو ذرات نقره در پزشکیفرآورده های نانو در سال های اخیر نشان داده اند که می توانند تاثیر بسیار زیادی در امور پزشکی داشته باشند. یکی از انواع نانو که توانسته است در رشد داروسازی تاثیرات زیادی از خودش نشان بدهد، نانو نقره پزشکی می باشد. ذرات نانو نقره از آنجایی که از درون خود خواص آنتی باکتریالی از نظر میکروبی دارند این روزها بسیار زیاد در امور پزشکی و به ویژه داروسازی مورد استفاده قرار می گیرد.
 اما استفاده از آنها به چند شیوه انجام می‌شود. اولین شیوه ای که برای استفاده از نانو نقره در پزشکی است، استفاده مستقیم از آن ها به عنوان آنتی بیوتیک است. نوع دیگری از کاربردهای نانو نقره در پزشکی استفاده از آنها در پانسمان های آنتی باکتریال است و با توجه به این که اکثر پانسمان ها برای التیام جراحت استفاده می شوند این مواد از حساسیت بالایی برخوردار می باشند. 
با استفاده از آنتی باکتریال در پانسمان ها دیگر نیازی نیست که از ضد عفونی کننده هایی مانند بتامین در آنها استفاده شود و احتمال اینکه زخم عفونت کند و یا تشدید شود نیز با استفاده از نانو ذرات نقره به شدت کاهش پیدا می کند. با توجه به خواص که در این مطلب گفته شد، استفاده از نانو نقره ها در پزشکی واجب بوده و کاربردهای فراوان آنها باعث می‌شود تا نتوان از آن ها صرف نظر نمود. 

اصلی ترین ویژگی های نانو ذرات نقره

 نانو ذرات نقره با توجه به کاربرد های فراوانی که در صنعت و پزشکی دارند از ویژگی های متعددی نیز برخوردار هستند. اولین ویژگی مهمی که در مورد نانوذرات نقره می توان پرداخت، تاثیر بسیار زیاد آنها در امور مختلف می باشد. همچنین این نانو نقره ها در جاهایی که مورد استفاده قرار می گیرند، سریعا اثر خودشان را نشان می دهند. 
 یکی از مهم ترین ویژگی هایی که نانو نقره از آن برخوردار می باشد، غیر سمی بودن آن است.  دیگر ویژگی مهم نانوذرات نقره برای بدن غیر محرک بودن آن می باشد. همچنین درباره افرادی که از حساسیت های مختلف برخوردار هستند و از آن رنج می برند باید گفت نانو ذرات نقره حساسیت زا نمی باشند و از این نظر برای آنها مشکلی ایجاد نمی کنند. 
از دیگر ویژگی‌های مهم نانو ذرات نقره می‌توان، به پایداری زیاد آنها و تحمل شرایط مختلف توسط آنها اشاره کرد. خصوصیات جالب این ذرات، تمایل آنها به آب می باشد، به طوری که می توان آن ها را نوعی آب دوست عنوان کرد. ذرات نانو نقره از سازگاری زیادی با محیط زیست اطراف خودشان برخوردار هستند و می‌توانند خودشان را با شرایط محیط تطبیق دهند. 
ذرات نانو نقره از مقاومت زیر در برابر حرارت برخوردار است و از این نظر مشکلی ایجاد نمی‌کنند. این ذرات به خوبی  می توانند خودشان را با میکرو ارگانیسم سازگار کنند.  نانو ذرات می توانند بدون آنکه خواص ماده را تغییر دهند به الیاف پلیمری ، سرامیک، سنگ، رنگ و … اضافه شوند. از نکات امیدوار کننده نانو ذرات نقره در ایران تولید نانو نقره توسط شرکت‌های دانش‌بنیان در داخل کشور ما می باشد. این کار باعث می شود تا ما بتوانیم در این مواد پیشرفت کرده و نیاز خودمان را به خوبی تامین نماییم. 

آشنایی با دیگر نانو ذرات

آشنایی با دیگر نانو ذرات نانو ذرات نقره، تنها بخشی از انواع بسیار زیاد نانو ذرات می باشد، که تا کنون توسط دانشمندان تولید شده اند.  نمونه های بسیار زیاد دیگری از نانو ذرات وجود دارند ،که ما سعی می کنیم تنها چند نمونه از آنها را در این مطلب بیان کنیم.  یکی از انواع نانو ذرات که کاربردهای بسیار زیادی در صنعت دارد، نانو ذرات اکسید می باشد. 
یکی دیگر از انواع مهم نانو ذرات نیز، نانو ذرات غیر اکسیدی می باشد که به کار بیدی و نیتریدی نیز معروف است. نانوذرات عنصری را نیز می توان، یکی از مهمترین ذرات نانو دانست که خود شامل عناصر دیگری می شود.  عناصر مختلف دیگری مثل نانوذرات فلزی، بور، کربن و همچنین عناصر دیگر در نانو ذرات عنصری وجود دارند. علاوه بر این ها ذرات نانو در ساختار های کربنی مانند فلورین ها و نانو الماس ها نیز وجود دارد. نانو محلول ها از دیگر ذرات نانو می باشد. 
 کلیه نانو ذرات گفته شده در این مطلب، خواص بسیار زیادی در صنعت دارند و وجود آنها می‌تواند کمک شایانی به پیشرفت کشور ما داشته باشد. فروش نانو ذرات نیز می‌تواند سود بسیار خوبی را از آن شما کند، تنها باید به خوبی با آنها آشنا شوید و بازار فروش آنها را شناسایی کنید. 

تولید و فروش نانو نقره در ایران

همان طور که در این مطلب نیز اشاره نمودیم، نانو نقره ها در کشور ما تولید شده و در فرایندهای پزشکی و صنعتی کشور، مورد استفاده قرار میگیرند. در کشور ما تولید نانو ذرات بیشتر توسط شرکت‌های دانش‌بنیان انجام می‌شود و وظیفه پخش آن به مراکز پخش واگذار می گردد. فروش نانو نقره نیز در کشور ما، بیشتر توسط مراکز و فروشگاه‌های مرتبط با آنها انجام می‌شود. شما اگر قصد خرید این نانو نقره ها را دارید باید به مراکز فروش آن ها مراجعه نمایید.
 راه های مختلفی برای آشنایی با این فروشگاه های فروش نانو نقره وجود دارد اما مسئله ای که در این میان باید به آن توجه کامل را داشته باشید، خرید این محصول از مراکزی است که معتبر باشند و محصولات معتبری را به شما بفروشند. همچنین باید از مراکزی خرید خودتان را انجام دهید که قیمت های مناسبی را به شما پیشنهاد نمایند. 
ما برای شما یک پیشنهاد ویژه داریم که می تواند شما را شگفت زده کند. شما می توانید نانو نقره مورد نیاز خودتان را از فروشگاه ما با بهترین کیفیت و کمترین قیمت ممکن تهیه نمایید. با خرید از فروشگاه ما دیگر شما دغدغه اعتبار محصولات را نخواهید داشت و قیمت و کیفیت آن مطمئنا شما را خوشحال خواهد نمود. 

امید رحمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه نانو صدرا، شما را به خرید انواع نانو ذرات، نانو پودر، کود نانو به صورت کلی نانو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید