مشاوره و سفارش

نانو پودر

به طور کلی سنتزهای شیمیایی روش‌هایی را در بر می‌ گیرند که شامل رسوب‌گیری (Precipitation) از فاز مایع (یا محلول) است. این روش‌ ها در مقابل روش‌ های مکانیکی سنتز نانو مواد از خلوص بسیار بالاتری برخوردارند. در برخی متون این روش ها با نام روش های سنتز تر یا مرطوب (Wet Synthesis Methods) و یا سنتز از فاز محلول (Solution Phase Synthesis) نام‌گذاری می‌ شوند. روش‌ های شیمیایی سنتز نانو مواد، توانایی مهندسی نانو ساختار و همچنین اصلاح سطح (Surface Modification) را فراهم می‌آورند. این در حالی است که روش‌ های شیمیایی در مقایسه با روش‌های فیزیکی اساسا به امکانات ساده‌تر و ارزانتری نیازمند هستند که این خود یک مزیت عمده در مقیاس تحقیقات آزمایشگاهی و همچنین تولیدات صنعتی محسوب می‌شود.

نانو ذرات نقره

امروزه، علی ­رغم کاربرد های بسیار گسترده نانو مواد، اطلاعات محدودی در رابطه با اثرات آن ها بر سلامت بشر در دسترس می باشد. هدف از انجام این تحقیق، سنتز سبز نانو ذرات نقره با استفاده از عصاره گیاهی و ارزیابی سمیت آن بر روی رده های سلولی سرطان کولون HT29 و نرمال HEK293 می باشد. مواد و روش ها: سنتز نانو ذرات نقره از روش رسوب گذاری با احیای یون های نقره توسط عصاره گیاهی درمنه انجام گرفت. نانو ذرات نقره با استفاده ازآنالیز طیف سنجی مرئی فرا بنفش، میکروسکوپ الکترونی گذاره و روبشی تایید شدند. اثرات سمیت سلولی نانو ذرات بر روی سلول ها با روش رنگ سنجی MTT طی 24 ساعت مورد ارزیابی قرار گرفت.

کود نانو

کاربرد روز افزون کودهای شیمیایی به ویژه کودهای ازته باعث بروز خسارات جبران ناپذیر زیست محیطی، بهداشتی و اقتصادی شده است. همچنین تخریب ساختمان خاک یکی دیگر از عوامل مصرف بی رویه کودهای شیمیایی است. علاوه بر آن توسعه بیماریهای خطرناک نظیر انواع سرطان از عواقب مصرف بیش از حد کودهای شیمیایی ازته و فسفاته می باشد با توجه به این معضلات شرکت فناور نانو پژوهش مرکزی با بهره گیری از متخصصین مجرب کشور پس از مدتها تحقیق و پژوهش، برای اولین بار در جهان به فناوری ساخت نانو کودهای بیولوژی دست یافت و اقدام به تولید انبوه این فناوری نموده است. محصولات حاصل از این فناوری شامل نانو کودهای بیولوژی، نانو کلات ها (جامد و مایع)، نانو کامپوزیت بیوارگانیک و کودهای ماکرو می باشد که دارای دامنه کاربرد برای تمامی محصولات زراعی، باغی، گلخانه و فضای سبز و چمن می باشد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
نانو ذرات-سفارشیموجودتماس بگیرید
نانو پودر-سفارشیموجودتماس بگیرید
کود نانو به صورت کلی نانو-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه نانو صدرا شروع فعالیت خود را با فروش نانو مواد آزمایشگاهی آغاز کرد. دانشجویان و محققان زیادی این مجموعه را می شناسند و با ما همکاری دارند. با گذشت زمان اساتید دیگری نیز با این مجموعه همکاری می کنند. مجموعه نانو صدرا توانسته موادی را برای کارهای صنعتی در مقیاس عمده تولید و تحویل صنایع دهد. اکنون این مجموعه توانایی تولید اکثر نانو مواد را در قالب پروژه های صنعتی و دانشگاهی داراست.

مدیر مجموعه نانو صدرا

امید رحمانی

Call Now Buttonتماس بگیرید